Ev Dekorasyonu Çalışması

Evinizin istediğiniz gibi bir yaşam alanı haline gelmesi sizi mutlu etmez mi? Kim yaşam alanında kendi stilini görmek istemez ki?  Yeni bir eve yerleşmeden ya da evinizde değişiklik yapmak istediğiniz zaman ev dekorasyon çalışması konusunda destek almanız gerekiyor. Bunun için de bir iç mimar ile çalışmalısınız. Evinizde istediğiniz değişiklikleri yapmak ve sorunsuz bir dekorasyon süreci geçirmek istiyorsanız bir uzman desteği şart.

Eskiden çok maliyetli ve zaman gerektiren bir çalışma olan ev dekorasyonu süreci artık çok kısa sürede tamamlanabilen ve her bütçeye uygun bir işlemdir. Evimitasarla.net her kesimden insanın evini tasarlaması konusunda profesyonel destek sağlıyor.  Üstelik evinizi tasarlamak için uzun gelgitlerle uğraşmak zorunda değilsiniz.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Evinizi Bilgisayar Başından Tasarlayın

Evimitasarla.net sisteminin en güzel yanı evinizi tasarlarken sizlere bilgisayar başından tek bir tuşla evinizi tasarlama fırsatı vermesidir. Yani online eve dekorasyon çalışmasıyla evinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Evinizi tasarlamaya başlamak için öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor.  Üye olduktan sonra ev dekorasyonu çalışması için siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonra sistem sizlere farklı tasarım paketleri sunar. Farklı büyüklükte ve farklı bütçelere hitap eden bir ev tasarım paketi seçebilirsiniz. Paket seçtikten sonra kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.  Ev dekorasyonu için Evimitasarla.net müşterilerini tanımak adına sihirli rehberi sunuyor.

vr 360 ile iç mimarlık

Öncelikle sistem üzerinden size özel hazırlanan soruları cevaplamanız gerekiyor. Daha sonra evinizin bölümlerine ait farklı açıdan fotoğrafları sunuyorsunuz ve basit olacak bir krokiyle evinizi ölçeklendirerek sihirli rehberin elinize gelmesini bekliyorsunuz. Evimitasarla.net müşterileri iç mekan tasarımlarıyla ilgili her konuda kendilerine atanan iç mimarlardan ücretsiz dekorasyon tavsiyeleri alabilirler.

Hayal Ettiğiniz Evde Oturmaya Ne Dersiniz?

Hayal ettiğiniz evde oturmaya ne dersiniz? Evimitasarla.net sizler için online iç mimarlık hizmeti sunuyor. Online ortamda hayal ettiğiniz evi projelendirme sürecinden tüm ürünlerin seçimi ve renklerin belirlenmesine kadar her detayda size özel bir danışman atıyor.  Ayrıca özel günlerde sevdiklerinize kendilerine ait yaşam alanlarını tasarlayabilmeleri için online tasarım hediye edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz evinizin tüm detaylarını Evimitasarla.net ile bilgisayar başında belirleyebilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?