14 Şubat’ta Sevdiklerinize Online Oda Tasarımı Paketi Satın Alın

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşmaya başladı ve çiftler partnerlerine alacakları hediye konusunda çaresiz kalabiliyor. Sevdiklerinize artık alabileceğiniz tüm hediyeleri aldınız mı? Farklı bir hediye seçmek mi istiyorsunuz? Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bir hediye duymaya ne dersiniz?

Sevgililer Günü için online oda tasarımı paketi satın almaya ne dersiniz? Evet, yanlış duymadınız sevdiklerinize kendi odasını tasarlama fırsatı verebilirsiniz. Sevdiklerinizin oturdukları yerden profesyonel bir iç mimarlık desteği ile odalarını yeni baştan yaratmaları için onlara bir sürpriz yapabilirsiniz.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Evimitasarla.net online oda tasarımı hizmeti ve online iç mimarlık hizmeti veren kreatif bir kurumdur.  Sevdiklerinize odalarını tasarlamaları için bütçenize uygun bir tasarım paketi satın alabilirsiniz.

Online Oda Tasarımı Paketi Nasıl Alınır?

Sevdiklerinize online oda tasarımı paketi almanız çok kolay! Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

  1. Üye Olma
vr 360 ile iç mimarlık

14 Şubat’ta sevdiklerinize istediğiniz tasarım paketini satın almak için öncelikle evimitasarla sistemine üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra iç mekan tasarımlarıyla ilgili birçok soru sorabilir, blog yazılarını takip edebilir ve profesyonel tavsiyeler alabilirsiniz.  Üye olmak için formu doldurmanız yeterlidir.

  • Paketini Seç

Sistem üzerinde online iç mimarlık hizmetleri için paketler oluşturuluyor. İstediğiniz online oda tasarımı paketini seçerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.  Bir paket satın aldıktan sonra gerekli bilgileri veriyorsunuz ve sevdiklerinize bu sıra dışı paketi veriyorsunuz.

Online Oda Tasarımı İçin Artık Top Sevdiklerinizde

Online oda tasarımı için üye olduktan sonra istediğiniz paketi satın aldınız ve hem yaratıcı hem de benzersiz olan bu hediyeyi sevdiklerinize verdiniz. Buradan sonra artık top sevdiklerinizde. Bu sıra dışı Sevgililer Günü hediyesini değerlendirerek odasını istediği gibi düzenleyebilir.

Sevgiliniz odasıyla ilgili çizimleri yapacak, daha sonra gerekli ölçümleri yapacak, odasını istenen açılardan fotoğraflayacak ve sisteme yükleyecek. Katıldığı anketlerden sonra evimitasarla.net iç mimarları tarzını anlayacak ve gerekli önerilerin olduğu sihirli rehberi sunacak. Bu sayede sevdikleriniz aldığınız online oda tasarımı paketi ile Sevgililer Günü sonrasında odasına her girdiğinde sizi hatırlayacak.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?