Online Ev Dekorasyonu Sihirli Rehber Nedir?

Online ev dekorasyonu; Evimitasarla.net tarafından geliştirilmiş online yaşam alanı tasarım hizmetidir. Kolayca oturduğunuz yerden evinizin tamamını ya da istediğiniz bir bölümünü tasarlayabilirsiniz.

 Evimitasarla.net tarafından hayata geçirilen yeni nesil ev dekorasyonu çalışmalarında size en çok yardımcı olan hizmetlerden biri de sihirli rehberdir. Sihirli rehber; online ev dekorasyonu sırasında sizlere fikir veren ve tasarım projelerinizin şekillenmesini sağlayan çok özel bir hizmettir.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Sihirli rehberden sadece Evimitasarla.net müşterileri yararlanabilir. İstediğiniz dekorasyon paketini seçtikten sonra gerekli üyelik işlemleri de yaptıysanız ve evinizi nasıl tasarlayacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız sihirli rehber sizlere faydalı olacaktır. Sihirli rehberde bir dekorasyon çalışmasındaki tüm detayları bulabilirsiniz.

Sihirli Rehber Nasıl Çalışır?

Sihirli rehber online ev dekorasyonu çalışmalarında kişiye özel tasarlanan bir uygulamadır. Sihirli rehberin temel çalışma mantığından sizlere bahsedeceğiz.

vr 360 ile iç mimarlık

Sihirli rehber 4 ana bölümden oluşur;

  1. İç Mimari Proje ve Ölçülü Plan

Sihirli rehberdeki en temel bölümdür. Bu bölümde sizin tarafınızdan tasarlamak istediğiniz yaşam alanına ait yüklediğiniz görsellerden yola çıkarak oluşturulmuş iç mimari proje ve ölçülü plan vardır. Hangi bölüme neleri yerleştirebileceğinize dair en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış profesyonel bir iç mimar tarafından oluşturulmuş plan bulabilirsiniz.

  •  Esinlenme Panosu

Esinlenme panosu online ev dekorasyonu yaptırırken kullanabileceğiniz detaylara yönelik sizlere öneriler sunan bölümdür. Sizin talepleriniz ve iç mimarınızın profesyonelliğinden yola çıkarak esinlenmeniz için oluşturulan yaşam alanına ait detayları esinlenme panosu içinde görebilirsiniz. Böylece sizler de evinizde kullanacağınız yerleşim planı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  •  Alışveriş Listesi

Ev dekorasyonu çalışmalarında ihtiyacınız olan malzemeleri alışveriş listesinde bulabilirsiniz.  Fiyatlarıyla birlikte seçtiğiniz tüm ürünlere ait marka bilgisi de alışveriş listesinde yer alır. Online ev dekorasyonu çalışması sonunda evinizin yeni hali için gerekli tüm malzemeler bu listede sizi bekliyor.

  •  Tasarımcı Mektubu

Tasarımın en mutlu hali mottosuyla yola çıkan Evimitasarla.net sihirli rehber son bölümünde tasarımcınızın mektubunu bulabilirsiniz. Burada tasarımcının görüşlerini ve size tavsiyelerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca tasarım maceranız hakkında bilmek istediğiniz tüm soruların cevabını tasarımcı mektubunda bulabilirsiniz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?