Ev Tasarlamanın En Kolay Yolu: Online Dekorasyon

Günümüzde ev dekorasyonu konusunda profesyonel destek alan kişi sayısında büyük bir artış görülüyor. Gerek ev gerek ofis gerekse de farklı yaşam alanlarının tasarımında profesyonel bir ekiple birlikte çalışabilirsiniz. Sizlere oturduğunuz yerde ev tasarlamanın en kolay yolu olan online dekorasyon hizmeti ile tanıştırıyoruz. Hiç yorulmadan istediğiniz özelliklere sahip yaşam alanını yaratmak için online bir ortamda işlem yapabilirsiniz.

Online ortamda yapılan dekorasyon ile özel ölçülere sahip yerleşim planıyla kusursuz bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Bunun yanında projelendirme konusunda da profesyonel iç mimarların yer aldığı ekipten destek alabilirsiniz. İstediğiniz yaşam alanını yaratmak için ihtiyacınıza uygun bir paketle kendinizi çok daha kolay ifade edebilirsiniz.

online iç mimarlık nasıl çalışır

 Online Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Online dekorasyon hizmeti ile hayal ettiğiniz yaşam alanına kavuşmak çok kolay. Öncelikle hayal ettiğiniz yaşam alanına kavuşmak için ihtiyacınız olan online tasarım paketini seçiyorsunuz. İstediğiniz paketi seçtikten sonra hemen size özel atanan bir mimarla tanışarak çalışmaya başlıyorsunuz. Size özel olarak atanan mimar tüm dekorasyon sürecinde danışmanlık hizmeti ve destek veriyor.

 Mimarınızla birlikte yürüttüğünüz tasarım faaliyetleri sonunda istediğiniz yaşam alanını keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  Daha sonra seçtiğiniz ürünleri satın alarak odanızı yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi bilgisayar başından yürüttüğünüz için size sadece çayınızı yudumlarken hayal ettiğiniz yaşam alanını oluşturmak kalır. Tüm süreç boyunca iç mimar danışmanlarınız da yanınızda olduğu için kusursuz bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

vr 360 ile iç mimarlık

Online Dekorasyonla Kendi Stilinizi Yaratın

Online dekorasyon sürecine başlamadan önce evimitasarla.net’e üye olmanız yeterlidir. Daha sonra dekorasyon konusundaki tüm sorularınızı sorabilir ya da blog yazılarından gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Ardından size özel oluşturulmuş tasarımlar arasından bir seçim yapabilirsiniz.  Siparişinizi verdikten sonra proje formunu doldurmanız yeterlidir.

Daha sonra sistemde sizi tanıyabilmek adına oluşturulmuş özel bir test yer alıyor. Daha sonra bu testi yanıtlayarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Ardından da yeni baştan yaratmak istediğiniz yaşam alanını farklı açılardan fotoğraf çekebilirsiniz. Daha sonra basit bir kroki sayesinde ölçüleri belirtin ve sihirli rehberin size ulaşmasını bekleyin.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?