Salon Tasarımı

Salonunuzu baştan sona tasarlıyoruz. Sizinle iletişim içersinde bulunduğumuz projelendirme sürecinde hayalleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda, tüm mobilya ve aksesuarlarınızın seçkisini mimari bir ahenk içerisinde yapıyoruz. Duvar rengi, gerekirse zemin kaplaması önerileri de dahil olmak üzere tüm mimari unsurlar belirlendikten sonra tasarım sürecine geçiliyor. Tasarım sonunda tüm tasarımın sunumunu içeren ve görünce sizi büyülecek olan Sihirli Rehber’inizi evinize gönderiyoruz. Siz de bu rehber eşliğinde salonunuzu rahatça dekore edebiliyorsunuz. Bu tasarım paketimizin en büyük özelliği salonunuzun içersinde sanal gerçeklikle gezinme imkanı bulabilmeniz. Seçtiğimiz ürünlerin salonunuzda yerleşimini birbirleriyle nasıl bir uyum içersinde durduğunu gözlemleyebilecek, hatta halı, duvar rengi gibi bazı unsurları, alternatifleri ile görebilme şansına sahip olacaksınız.

3999

(KDV dahil satış fiyatı)

360o VR (Sanal Gerçeklik) Deneyimi Yaşayın!

Mekanınızda önerilecek yeni tasarım uygulamalarını 360o derece sanal gerçeklik ile birebir görüntülemek, mekanınız içinde gezinerek farklı açılardan yerleşimi incelemek ister misiniz? 360o VR Sanal Gerçeklik turumuz merak ettiğiniz tüm detayları canlı olarak size sunacak. Bu deneyimi kaçırmayın.

Bu pakette neler var?

› 2-3 adet alternatif plan ve 1 final plan yerleşimi

› Tasarım süresince 2 adet 35-45 dakika telefon toplantısı

› Tüm ürünlerin seçimi

› Esinlenme panosu

› 3D render

› VR ile 3D görüntüleme

› Alışveriş listesi

› Tasarımcı mektubu

› +1 revizyon

› Sihirli Rehber (ücretsiz kargo)


Örnek Proje - Tasarım Süreci

Sihirli Rehber’im dün geldi. Her şey tüm ayrıntısıyla karşımda. Seçimler ve tasarım harika oldu, içimize sindi. Ellerinize sağlık, tekrar çok teşekkür ederiz.

N.A. / İzmir