Sıkça Sorulan Sorular


Web sitemiz 3D Secure sistemi ile ödeme bilgileriniz güvenlik altına almıştır. Bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde görünür olmayacaktır.

EvimiTasarla ekibi, Pozitif Mimarlık’ın 25yıllık bilgi ve deneyim birikimi ile sana hayalindeki mekanları tasarlayacaktır. Kendini tanımlayacağın soruları doğru bir şekilde cevapladığın sürece hiç korkun olmasın.

Seni ve isteklerini anlayabilmemiz için Proje Formunda bize ne kadar çok detay bildirirsen sonuç için o kadar faydalı olacaktır. Buna ilave olarak tasarım sürecinde gerek gördüğümüz durumlarda seninle e-posta kanalıyla iletişime geçmekte ve belirsiz konulara açıklık getirmekteyiz, ancak yine de düzeltilmesini istediğin konular olabilir tabi :) EvimiTasarla olarak 1 adet Revizyon yapmak taahhüdümüz altındadır. Revizyon sunum paketini sana e-posta yoluyla gönderim yapmaktayız.

Bu konu “Sen ne yapacaksın? / Nasıl ölçerim?” başlığı altında görseller eşliğinde detaylıca anlatılmaktadır.

Dijital fotoğraf makinesi ya da cep telefonuyla ölçüleri çizdiğin kağıdın fotoğrafını çekebilirsin. Ya da basit bir taratıcıda çizimi taratabilirsin. Ya da akıllı telefonlara yüklenen scanner uygulamaları ile taramayı yapabilirsin. Böylelikle oluşturacağın jpg, pdf, gif, tif ya da benzer uzantılı dosyaları bilgi formuna yükleyebilirsin.

Dijital fotoğraf makinası ya da cep telefonuyla çekeceğiniz fotoğrafları jpg, gif, tif vs. uzantılarıyla bilgisayarınıza aktararak kolayca bilgi formuna yükleyebilirsiniz.

Bu konu “Sen ne yapacaksın? / Nasıl çekeceğim?” başlığı altında görsel eşliğinde detaylıca anlatılmaktadır.

Bize bu ürünlerin de fotoğraflarını ve ölçülerini yolla. Bu ölçümün nasıl yapılacağı da “Sen ne yapacaksın? / Mobilyalarımı nasıl ölçerim?” bölümünde tarif ediliyor. Bundan sonra EvimiTasarla ekibi bu ürünleri mekanın içinde uygun bir yerde kullanacak ya da bunu kullanmamanı önerecektir.

Proje formunun içinde özel notlarınızı ve isteklerinizi yazabileceğiniz bir bölüm mevcuttur.

EvimiTasarla ekibi stilinizi belirlemeye yardımcı olacak fotoğrafları ve bilgi formundaki soruları özenle seçti. Burada yapacağınız seçimler ve vereceğiniz cevaplar ile EvimiTasarla ekibinin deneyimi birleşince tarzınız ortaya çıkacak.

Web üzerinden bilgi formunu doldurup Siparişi Tamamla butonuna basmanız yeterli.

Siparişin alındığına dair e-mailin elimize ulaştıktan sonra en geç 3 hafta içinde Sihirli Rehber kargoyla adresine teslim edilecektir.

En keyifli zaman paketi alınca başlayacak. Sihirli Rehber’in içinden mimari yerleşim planını içeren bir photoshop, senin için seçtiğimiz ürünlerin görselleri ve ürünler hakkında teknik bilgi içeren bir liste çıkacak. Projemizi beğeneceğini umuyoruz. Bundan sonra listedekileri ya da bunların benzerlerini keyifle satın alıp mekânına yerleştirebilirsin.

Bu durumlarda bize e-maille ulaşarak sorularını sorabilirsin. EvimiTasarla ekibi sana mümkün olan en kısa sürede cevap verecektir.

Hayır, istediğin görseli stil belirlemek için kullanabilirsin, bu konuda özgürsün.

bilgi@evimitasarla.net adersine her türlü sorunuz için yazabilirsiniz.