Ne Dediler?

“Sipariş verdikten kısa süre sonra elimize ulaşan Sihirli Rehber ile bir günde alışverişimizi tamamladık, zahmetsiz bir şekilde istediğimiz odaya sahip olduk.”

Ebru Egeli, 41

online iç mimarlık


“Yeni odamın planını çok beğendim, evimitasarla.net in tavsiyeleri doğrultusunda değiştireceğimiz odamın bitmesini heyecanla bekliyorum, tüm ekibe teşekkürler...”

Can Besen, 15

online iç mimarlık


“Elime ulaşan paketi heyecanla açtım, beklentilerimin ötesinde, çok özenle hazırlanmış bir Sihirli Rehber ile karşılaştım. Alışveriş yapmak için sabırsızlanıyorum.”

Nurcan Ciğeroğlu, 54

online iç mimarlık


Ceren'in Odası - Kızım ilk kargoyu eline aldığında bir şey anlamadı tabii. Sonra açtık. İlk gözüne çarpan nazar boncuklu iğne oldu ve ona bayıldı; okul çantasına takacakmış. Biz nazara ve nazar boncuğuna inanan bir aileyiz ve benim evimin her köşesinde nazar boncuğu vardır. Rahmetli anneannem derdi ki nazar boncuğu sana hediye gelirse nazardan korur, yoksa senin aldığın nazar boncuğunun bir anlamı yok çünkü hediye eden kişi seni korur. Bu nazar boncuğu Ceren'in sınıfı geçip başarılı olması için motive edici olacaktır kesinlikle! Sonrası daha güzel ve heyecanlı oldu; Ceren'in ağzı kulaklarında, alışverişe gitmeyi bekliyor! Emeğinize,ilginize,sabrınıza,anlayışınıza kalpten çok ama çok teşekkür ederim...

Aysun Yurday

online iç mimarlık