Ne Dediler?

Değerli EvimiTasarla Ekibi, Öncelikle sunduğunuz profesyonel alternatifler ile imkan sağladığınız zevkli süreç için gerçekten çok teşekkür ederim. Beni bu derece şımartabileceğinizi inanın düşünmemiştim. (Aslında ne çıkarsa bahtıma diye düşünmekte idim)

Tülay Önen Savran

online iç mimarlık


Çalışmanızı inceledim ve çok beğendim ellerinize sağlık Çok teşekkür ederim. Her şey çok güzel oldu. Emeğinize sağlık.

Vildan Danışman

online iç mimarlık


Dear team , Thank you so much for the lovely design. I have actually loved the color and the environment that you have created for me. I cant wait to get this done. Thank you again

Fatana Sabzwari

online iç mimarlık


Merhabalar, Annem de ben de çok beğendik. Hepinizim emeğine sağlık

Sena Zeybek

online iç mimarlık


"Harika bir dosya olmuş, tam da adı gibi Sihirli Rehber! Londra'da yaşayacağım evimin salonu için ürün seçmek beni endişelendiriyordu. EvimiTasarla ekibi kısa sürede hayalimdeki salon ile beni buluşturdu, bana da yalnızca bu siparişleri vermek kaldı. Bu keyifli süreç için EvimiTasarla ekibine teşekkür ederim."

Aylin Çetindağ

online iç mimarlık


“Yeni odamın planını çok beğendim, evimitasarla.net in tavsiyeleri doğrultusunda değiştireceğimiz odamın bitmesini heyecanla bekliyorum, tüm ekibe teşekkürler...”

Can Besen, 15

online iç mimarlık


“Elime ulaşan paketi heyecanla açtım, beklentilerimin ötesinde, çok özenle hazırlanmış bir Sihirli Rehber ile karşılaştım. Alışveriş yapmak için sabırsızlanıyorum.”

Nurcan Ciğeroğlu, 54

online iç mimarlık


"Kızım kargoyu eline aldığında gözüne ilk çarpan nazar boncuklu iğne oldu ve çok sevdi, çantasına takacakmış. Biz nazara inanan bir aileyiz. Evimde çokça nazar boncuğu vardır. Rahmetli anneannem derdi ki nazar boncuğu sana hediye gelirse nazardan korur, yoksa kendi aldığının bir anlamı yoktur. Bu nazar boncuğu Ceren'in derslerinde başarılı olması için motive edici olacaktır. Sonrası daha heyecanlı oldu; Ceren'in ağzı kulaklarında, alışverişe gitmeyi bekliyor! Emeğinize ve ilginize kalpten teşekkür ederiz..."

Aysun Yurday

online iç mimarlık


“Sipariş verdikten kısa süre sonra elimize ulaşan Sihirli Rehber ile bir günde alışverişimizi tamamladık, zahmetsiz bir şekilde istediğimiz odaya sahip olduk.”

Ebru Egeli, 41

online iç mimarlık


Sevgili EvimiTasarla.net ekibi, birkaç hafta önce Sihirli Rehber'ime kavuştum, paketi açarken çocuklar gibi şendim. Kapaktan, içeriğe tüm detayları özenle hazırlanmış rehberimde öncelikle beklentilerimi anlayan ve buna karşılık veren bir tasarım ile buluştum. Ardından tüm ürünlerin tedarikçi detayları, fiyatlandırması işimi inanılmaz kolaylaştırdı. Size başvurduğum ve Sihirli Rehber'e kavuştuğum için çok şanslı olduğumu biliyorum. %100 doğru tercih! Bir yorumda da bahsetmiştim, Sihirli Rehber anlatılmaz yaşanır. Sevgiler ve başarılar...

Zeynep Akkaya

online iç mimarlık