Dekorasyon Düzenleyici İşlevsel Ürünler

Yaşadığı yeri belirleme, güzelleştirme çabası doğadaki birçok canlının doğal dürtüsü sayılıyor. Dekorasyonun, estetik görünümün her zaman önemli olduğu aşikâr bir gerçek. Yaşam temposu arttıkça, yaşamdan elde edilenler çoğaldıkça yaşam alanlarımıza sığamamaya başladık. Online iç mimarlık ekibimiz, minimal dekorasyon örnekleri ile küçük ve sakin yaşamın mümkün olduğunu gösteriyor ancak kalabalık, eşya yoğunluğu olan evler için de şık, düzenleyici dekorasyon tüyoları vermeyi unutmuyor.

Ev ve ofis dekorasyonu uygulamalarında eşyaların seçimi düzenli görünüm açısından elzem olabiliyor. Çok fazla eşyası olan ya da aksine çok küçük bir alanda yaşayan kişiler için depolama alanı bulunan mobilya ve tamamlayıcılar seçmek gerekiyor. Basit bir orta sehpa modelinde bile bir şeyleri göz önünden kaldırmak amacıyla çekmeceli, dolaplı sehpalar tercih edilebiliyor. Online iç mimarlık çalışmalarımızda küçük yaşam alanları ve ofis dekorasyonları için eşya seçimi titizlikle gerçekleştiriliyor.

online iç mimarlık nasıl çalışır

Online İç Mimarlık Ekibinin Önerileri

Evinizde yeterince dolap yoksa ve eşyalarınızı düzenlemekte, organize etmekte zorlanıyorsanız neden eşya seçimlerinize tekrar bakmıyorsunuz? Online iç mimarlık ekibimiz, profesyonel ev dekorasyon önerileri ile herkese yardımcı oluyor. İşte basit öneriler;

Dekoratif ve işlevsel hasır sepetler

vr 360 ile iç mimarlık

Ev dekorasyonu örneklerini incelediğinizde ya da sosyal medyada şık bir dekorasyon gördüğünüzde mutlaka hasır sepetleri görmüşsünüzdür. Hasır sepetler farklı boy ve şekillerde birçok modele sahip. Dekorasyon mağazalarının da popüler ürünü olan hasır sepetler, bazen yün çilelerini, bazen gazete – dergi yığınını, bazense ev tekstil ürünlerini depoluyor. Dekoratif sepet modelleri dekorasyonu tamamlıyor aynı zamanda minimal depolama alanı sunuyor.

Depolama alanı geniş şık puf koltuklar

Hasır puf koltuklar, ahşap – deri tabure ya da banklar, salon dekorasyonunda, antre tasarımlarında kullanılıyor. Minimal görünen bu koltuklar, geniş hacimli depolama alanlarıyla aslında birçok eşyayı saklamayı başarıyor. Online iç mimarlık ekibimiz, dekorasyona, koltuğa ve saklama alanı ihtiyacına çözüm sunan puf koltuk modellerinin mutlaka incelenmesini öneriyor. Modern, sportif dekorasyon tarzlarında mini koltuklardan keyifle yararlanabilirsiniz.

Dekoratif ahşap kutular

Online iç mimarlık ahşabın doğallığını her eve kazandırıyor. Ahşap, kalitesi, şıklığı ve dekorasyona kattığı doğal görüntüyle çok seviliyor. Dekoratif ahşap kutular son zamanlarda salonda, yatak odasında, genç odasında ya da yaşam alanından çıkıp iş alanlarında eşya – dosya saklama görevi görüyor. Kitaplıklarda, raflarda, odanın bir köşesinde bir saksının altında yer alan dekoratif ahşap kutularla şık bir görünüm elde etmek mümkün. Ahşap yerine hasır kutuların da bir alternatif olduğunu hatırlatmak isteriz.

stilini keşfet
Online İç Mimarlık Hizmeti Nasıl Çalışır?