Antre / Koridor Tasarımı

Ev dekorasyonu yaparken mutfaktan banyoya kadar tüm yaşam alanlarında belli bir stili yakalamak, uygulamak kolay ancak evin antre ve koridor bölümlerinde stili devam ettirmek her zaman mümkün olmuyor. Evin giriş bölümü eve girerken de çıkarken de önemli bir alan. Bu alanın şık olması kadar işlevsel olması da önemli. Girişte yer alan dresuar, vestiyer, puf, ayakkabılık ve benzeri ürünlerin seçimi, yerleşimi; duvar ve zemin tasarımı incelikli bir çalışmayla son derece şık bir görüntüye kavuşturulabilir. Evimi Tasarla’nın online iç mimarlık paketlerinden Antre / Koridor Tasarımı, ev dekorasyonunuzdaki şıklığın her alana yayılmasını sağlıyor, ahenkli bir dekorasyona kavuşmanızı sağlıyor.

Online iç mimarlık, yeni nesil iç mimari uygulamalarından biri olup ev ve ofislerin hayal edildiği gibi tasarlanmasına imkân tanıyor. Evinizin küçüklüğü, genişliği ya da olumsuz özellikleri bu aşamada sorun olmaktan çıkıyor. Profesyonel Evimi Tasarla iç mimarları, mekâna özel şık çözümleriyle keyifli bir dekorasyon çalışması gerçekleştiriyor. Antre ve koridor tasarımında ahenkli görüntüye önem veren yaratıcı ekip, bu alanlarda geçirilecek zamanın fonksiyonel olmasına özen göstermeyi ihmal etmiyor.

Antre ve koridor tasarımında neler yapılabilir?

Antre ve koridor tasarım paketi; renk, doku, eşya seçimi ve yerleşimi konusunda eşsiz bir hizmet veriyor. Evinizin girişi küçük, koridoru karanlık ya da boğucu olabilir; hiç fark etmez. Hayal ettiğiniz görüntüye profesyonel iç mimarlık dokunuşlarıyla kavuşabilirsiniz. Evimi Tasarla ekibi, aydınlatmadan renk seçimlerine kadar çok incelikli hareket ederek şık bir alan yaratmayı başarıyor. Online iç mimarlık sizi şaşırtmaya ve hayran bırakmaya oldukça hazır. Evinize farklı bir atmosfer kazandırmak, yenilikçi bir dekorasyona geçmek için tasarım paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Antre / Koridor Tasarım Fiyatı

Evimi Tasarla, online iç mimarlık çalışmalarında ekonomik çözümler üretiyor. Evinizin her bölümü için uygun fiyatlarla iç mimarlık hizmeti satın alabilir, evinizi profesyonel bir bakış açısıyla dekore edebilirsiniz. Antre ve koridor tasarımında sizleri bekleyen fiyat yalnızca 1249 ₺. Evinizin, ofisinizin, atölyenizin ya da sevdiğiniz kişilerin evinin antre ve koridorunu cazip fiyatlarla dekore ettirebilirsiniz. Evimi Tasarla’nın gelişmiş online iç mimarlık paketlerinden yararlanmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.